Peter Robert Keil *
(Züllichau/Pommern 1942 geb.) "Ohne Titel", signiert, Mischtechnik auf Platte, 60 x 38 cm, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
12.05.2021 - 10:45
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Peter Robert Keil *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 12.05.2021 - 10:45 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |